Izvēlne Aizvērt

Ilze Dzenovska

Sertifikāta Nr.: 14/20-2019
Sertifikāta derīgums: 16.10.2024.
Praktizējoša, akreditēta mediatore ar vairāk kā septiņu gadu pieredzi konfliktu risināšanā un miera vairošanas jomā starptautiskos projektos ASV un Latvijā. Nevardarbīgas komunikācijas un cietušo tiesību aizsardzības aizsācēja Latvijā.

Maģistra grāds Miera un taisnīguma zinātnē ASV (Joan B. Kroc School of Peace Studies University of San Diego 2008). Papildus specializācija: Atjaunojošā taisnīguma metodes (Restorative Justice, Hamline Law School 2008), mediācija un starptautiskā sarunu vešana (Law School, University of San Diego 2008). Akreditēta mediātora sertifikāts Regent’s College London School of Psychotherapy and Counselling, 2007 un Tieslietu ministrijas mediatoru apmācību sertifikāts (Twinning projekts, 2006).

Specializējas konfliktu risināšanā uzņēmumos, organizācijās un starp privātpersonām.

Vada mediācijas strīdus gadījumos uzņēmējdarbībā, komandu darbā, darba tiesiskajās attiecībās, kā arī ģimenes, kopienu un vides konfliktu jomā.

Kosultē privātpersonas un uzņēmumus efektīvu komunikācijas metožu izmantošanā konfliktu novēršanai un risināšanai.
Strādā kā lektore mediatoru apmācības programmā biedrībā “Mediācija un ADR”. Jogas un personiskās pilnveides centra “Pa saulei” dibinātāja un vadītāja. Ilzei ir arī profesionāls jurista grāds un Bakalaurs Politikas zinātnē, vairāk kā piecu gadu pieredze politikas veidošanā un projektu vadībā krimināltiesību jomā Sabiedriskās politikas centrā “PROVIDUS”. Ilze ir European Forum of Restorative Justice un Alliance for Peacebuilding biedre un Sertificētu mediatoru padomes locekle.

E-pasts: ilze.dzenovska@peacelab.eu
Tālrunis: 29131424
Darbības reģions Rīga, Pierīgas novadi, Limbažu novads, Salacgrīvas novads, Cēsis,  Talsi, u.c. pēc vienošanās
Mājas lapa: www.peacelab.eu
Darba valoda Latviešu, krievu, angļu
Jomas  vadības komandas, partneru domstarpības,  saistību strīdi, komercstrīdi, darba strīdi, nekustamā īpašuma, mantojuma strīdi, ģimenes strīdi,