Izvēlne Aizvērt

Vladlena Rudusāne

Sertifikāta Nr.: 20/1
Sertifikāta derīgums: 1.11.25
Izglītība: Latvijas Universitāte, bakalaura grāds tiesību zinātnē (2011)

Rīgas Juridiskā augstskola, profesionālais maģistrs ar specializāciju starptautiskajās un Eiropas tiesībās (LL.M.) (2013)

Ženēvas Starptautisko attiecību institūts, maģistra studijas starptautiskajās tiesībās (2015)

Mediācijas kurss biedrībā “Mediācija un ADR”, (2020), semināri un mediatoru prasmju treniņi

Pieredze:

Vladlena ir vecākā juriste zvērinātu advokātu birojā “TGS Baltic”. Savas karjeras laikā Vladlena ir darbojusies Latvijas un ārvalstu advokātu birojos un starptautiskos uzņēmumos (Šveicē, Serbijā), konsultējot korporatīvos klientus komerctiesību, ES tiesību, regulēto nozaru, atbilstības jautājumos, darba, administratīvās un nodokļu lietās. Savā ikdienas darbā Vladlena strādā gan ar privāto, gan publisko sektoru, palīdzot Latvijas un ārzemju klientiem rast labākos risinājumus juridiski sarežģītās situācijās.

Vladlena ir enerģiska, praktiska, pozitīva, uz risinājumu orientēta un radoša. Viņas stiprā puse ir palīdzēt dažādām pusēm atrast kopīgu valodu un jaunu redzējumu šķietami bezizejas situācijās.

Speciālās zināšanas:
Publiskās tiesības, ES tiesības, starptautiskās tiesības, konkurences tiesības, tirdzniecība, enerģētika, vides tiesības, farmācija, telekomunikācijas, cilvēktiesības, pārrobežu strīdi, sarunu vešana, argumentācija.
E-pasts: vladlena.rudusane@tgsbaltic.com
Tālrunis: 27040721, +371 6788 9999
Darba valoda: latviešu, krievu, angļu, serbu
Darbības reģions: Rīga, u.c. pēc vienošanās
Darbības jomas: Apdrošināšanas strīdi; būvniecība; darba strīdi; īpašumu strīdi; komercstrīdi; mantojuma strīdi; nekustamā īpašuma strīdi; nodokļu strīdi; pārrobežu strīdi; saistību strīdi; strīdi saistībā ar fizisko personu datu aizsardzību.
Mājas lapa: www.tgsbaltic.lv