Izvēlne Aizvērt

APSTIPRINĀTS

Sertificētu mediatoru padomes sēdē

04.08.2021.

 

SĪKDATŅU POLITIKA

Sertificētu mediatoru padome (turpmāk – mēs), juridiskā adrese: Maskavas 48A-23
Rīga, LV-1003, tālr.  +371 28050777, e-pasts: smp@smp.lv, kā pārzinis apņemas nodrošināt vietnes apmeklētāju (turpmāk – jūs) privātās informācijas drošību un tiesību aizsardzību, Jums izmantojot mūsu interneta vietnes https://sertificetimediatori.lv/ un https://smp.lv  (turpmāk – vietne) un tajā esošo saturu.

Mēs respektējam Jūsu privātumu un esam apņēmušies ievērot Jūsu tiesības uz Jūsu personas datu likumīgu apstrādi un aizsardzību. Sīkdatņu politika sniedz Jums skaidru skaidrojumu par to, kā sīkdatnes tiek izmantotas Vietnē.

Par datu apstrādē esošajiem faktiskajiem un tiesiskajiem apstākļiem ir pieejama šajā politikā, kā arī “Privātuma politikā”

Kas ir sīkdatnes un kādiem nolūkiem mēs tās izmantojam?

Apmeklējot šo Vietni, lietotāja iekārtā tiek ievietotas sīkdatnes Vietnes darbības drošības efektivitātes uzlabošanai, statistikai, kā arī lietošanas funkciju ērtākai nodrošināšanai.

Mēs ievērojam Informācijas sabiedrības pakalpojumu likuma 7.1 panta prasības.

 Kāda ir sīkdatņu izmantošanas kārtība?

Pievēršam Jūsu uzmanību, ka mēs lietojam tikai obligātās sīkdatnes, kas  ir nosacījums vietnes izmantošanai, tādējādi to izmantošanai nav nepieciešama piekrišana.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

Nepieciešamās (obligātās) sīkdatnes, kas ļauj lietot tīmekļa vietnē pieejamos pakalpojumus, piemēram, sīkfailu autentifikācija, kas ir nepieciešama pakalpojumu autentifikācijai tīmekļa vietnes ietvaros;

Trešo personu sīkdatnes

Mūsu Vietnei ir piesaistīts rīks Google Analytics, kuru mēs izmantojam, lai iegūtu priekšstatu, kā Jūs lietojat Vietni un lai uzlabotu lietotājiem paredzētās informācijas sniegšanu.

Google Analytics rīka darbību nodrošina Google Inc. (ASV uzņēmums), kuram ir piekļuve ar šī rīka palīdzību ievāktajiem statistikas datiem, tostarp lietotāja IP adresei, pieslēguma laikam un citai tehniskai informācijai. Šādā veidā lietotāja iekārtā tiek ievietotas trešās personas (Google) sīkdatnes.

Plašāk par “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties mājaslapā http://www.google.com/analytics/terms/us.html.

Ja Jūs nevēlaties, lai mēs iegūtu informāciju par Jūsu aktivitātēm tīmekļa vietnē, Jums ir tiesības šim sīkdatņu veidam nepiekrist vai arī, ja piekrišana sākotnēji sniegta, jāaktivizē Google Analytics Opt-out Browser Add-on papildrīks

(https://support.google.com/analytics/answer/181881).

Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka dati par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nav jāsūta uz “Google Analytics”.

Tīmekļa vietnē izmantojamajām sīkdatnēm nav piekļuves trešajām personām, izņemot šajā politikā norādīto.

Detalizēta informācija par tīmekļa vietnē izmantojamajām sīkdatnēm:

Statistikas sīkfaili (3) palīdz tīmekļa vietņu īpašniekiem izprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar tīmekļa vietnēm, vācot un anonīmi pārskatot informāciju.

Nosaukums Pakalpojumu sniedzējs Nolūks Termiņš Veids
_ga sertificetimediatori.lv Reģistrē unikālu ID, ko izmanto, lai ģenerētu statistikas datus par to, kā apmeklētājs izmanto šo vietni 2 gadi HTTP
_gid sertificetimediatori.lv Reģistrē unikālu ID, ko izmanto, lai ģenerētu statistikas datus par to, kā apmeklētājs izmanto šo vietni 1 diena HTTP
_gat_ sertificetimediatori.lv Izmanto Google Analytics, lai droselētu pieprasījumu 1 diena HTTP

 

Kā izdzēst sīkdatnes?

Jūs sava pārlūka iestatījumos varat kontrolēt un izdzēst  sīkdatnes, bet ievērojiet, ka šādā gadījumā jums var nebūt iespējams izmantot daudzas funkcijas, kas nepieciešamas pienācīgai tīmekļa vietnes darbībai.

Ja Jums nepieciešama papildu informācija par sīkdatnēm, lūdzu, apmeklējiet www.aboutcookies.org, kur Jums būs pieejama detalizēta, neatkarīga informācija par to, kā pārlūka iestatījumos atspējot sīkdatnes un kā izdzēst Jūsu datorā esošās sīkdatnes. Lai izdzēstu sīkdatnes Jūsu mobilajā tālrunī, Jums jāizlasa tālruņa lietošanas instrukcija.

Izmaiņas Sīkdatņu politikā

Šī ir Sīkdatņu politikas dokumenta versija Nr.2021/01.

Mēs esam tiesīgi mainīt šo politiku un izmaiņas tiks publicētas šajā interneta vietnē.