Bezmaksas mediācija ģimenēm | Sertificeti mediatori

Bezmaksas mediācija ģimenēm

Bezmaksas mediācija ģimenēm

Informējam, ka 2019.gada sākumā valsts finansējums ģimenes mediācijas projektam vēl nav piešķirts. Tomēr gaidām, ka arī šogad, tāpat kā iepriekšējos divos gados, valsts atbalsts mierīgai strīdu risināšanai tiks atrasts. Tiklīdz varēsim piedāvāt bezmaksas mediācijas pakalpojumu, šajā sadaļā publicēsim sīkāku informāciju.

 

2017.gadā un 2018.gadā ģimenēm, kurās ir bērni līdz 18 gadu vecumam, bija iespēja saņemt daļēji valsts apmaksātus sertificētu mediatoru pakalpojumus, lai palīdzētu risināt domstarpības, kuras var skart arī bērnu intereses. 2017.gada laikā valsts atbalstīto mediācijas pakalpojumu izmantoja 291 ģimene, savukārt 2018.gadā – 283 ģimenes.

Projekta ietvaros pirmās 5 (piecas) mediācijas sesijas (katra 60 minūšu apmērā), ko vadījis projektā iesaistītais sertificētais mediators, pusēm bija pieejama bez maksas.

PROJEKTĀ IESAISTĪTO SERTIFICĒTU MEDIATORU SARAKSTS

Lai pieteiktos ģimenes mediācijas pakalpojumam, lūdzam vērsties pie sava izvēlētā projektā iesaistītā sertificētā mediatora vai, ja nevarat vienoties par mediatora izvēli, Sertificētu mediatoru padomē.

Sīkāka informācija par projektu:
e-pasts: mediacija@smp.lv tel: 29800508